Aké problémy sa riešia na ortopedickej ambulancii?

Žijeme v slobodnej krajine, bohužiaľ mnohokrát nie sme tak slobodní, ako môžeme byť. Je to napríklad vtedy, keď máme problémy s kĺbmi alebo s pohybovou sústavou. Bolesti pohybovej sústavy nás môžu obmedzovať v bežnom živote. Ak nás teda trápia bolesti kĺbov alebo nás akokoľvek bolí každý krok, je načase vyhľadať pomoc u odborníkov. Dohodnite si schôdzku na ortopedickej ambulancii. 

Ortopedických ambulancií nájdete dnes skutočne veľa. Vždy voľte pomoc od tých, ktorí majú kladné recenzie a mnoho skúseností. Veľmi chválený ortopedickou klinikou je Mediestetik, ktorá vám dokáže pomôcť pri mnohých problémoch pohybového agregáty. 

Aké problémy sa riešia na ortopédii? 

Na ortopédii sa rieši celá škála problémov pohybového ústrojenstva. Liečia sa tu poúrazové stavy, ďalej taky chronické šľachovej a väzivové úponové bolesti, samozrejme vám tu pomôžu aj s degeneratívnymi kĺbovými ochoreniami a nariadi vám prípadnú liečbu. Na ortopedických klinikách a ambulanciách sa okrem iného lieči aj úrazy, zápaly šliach, tenisové lakte alebo golfové lakte. 

Ortopedickej kliniky vám však mnohokrát ponúka vyriešenie zdravotných problémov nielen v oblasti ortopédie, ale aj v oblasti športovej medicíny. 

Aké sú ceny týchto služieb? 

Ak vám ortopedické starostlivosti neplatia zdravotná poisťovňa alebo vaša poisťovňa, konzultácia s ortopédom vás môže vyjsť zhruba na sedemsto korún. Vyšetrenie, pri ktorom sa zostaví liečebný plán, vychádza zhruba na tisícikorunáčku, obstrek do päťsto. 

Aké metódy sa využívajú pri liečbe ortopedických problémov? 

Ortopedickej kliniky môžu využívať napríklad overené funkčné preparáty v oblasť kĺbovej a tkanivové regenerácie. 

Aké je najčastejšie ošetrenie? 

Veľmi často sa teraz používa takzvané ošetrenie regenplazma. Jedná sa o veľmi vyspelú švajčiarsku technológiu, ktorá dokáže pomôcť nielen s kĺbovými problémami, ale taky s prejavmi starnutia, ktorým môže zamedziť a odstrániť ich Regenplazma je ošetrenie, ktoré vás liečia priamo od buniek, nie len povrchovo. Je teda vždy zaručene efektívne.