Trendy posledných rokov: Vrátili sa zvonáče aj široké nohavice

Móda posledných rokov je veľmi tolerantná. Veľakrát vychádza z comebackov rôznych trendov, ktoré sa už niekedy objavili. Rozhodne sa ale nejedná o to, že by niekoho kopírovala. Naopak. Do osvedčených modelov vnáša úplne nové prvky. Skrátka a jednoducho, dá sa povedať, že aj v móde platí: vždy je čo objavovať.

Nebojte sa a strihajte

Znovu sa trebárs objavili nohavice do zvonu. Ak ale chcete prevetrať svoje staré zvonáče, ktoré máte ukryté z rokov dávnu minulých niekde na dne skrine, mali by ste ich predsa len trochu poupraviť. Pokojne a smelo môžete vziať do ruky ostré nožnice a skúsiť ich kus ustrihnúť. Nebojte sa toho, samozrejme za predpokladu, že budete strihať rovno a dokážete odstrihnuté nohavice pekne zaobroubit. Kratšia verzia zvonáče nad členky sú proste in. Dobre vyzerajú, ak ich skombinujete s členkovými topánkami.

Nohy nemajú byť obtiahnuté

Akoby trend zvonových nohavíc išiel proti prúdu všetkých legín a jeggin, slim nohavíc s uzoučkými nohavicami. Aj návrhári jednoducho usúdili, že nohy nemajú byť celý deň obtiahnuté a upnuté, potrebujú tiež trochu vetrať. Preto sa do módy vracia aj široké nohavice ako také. V popularite tu opäť vedie dĺžka nad členky. Na pozore by sa však mali byť bacuľky, aby im tieto typy širokých nohavíc nepridávali ďalšie kilogramy navyše.

Romantika v blúzkach

S rozviatym lookom akoby sa roztrhlo vrece. Nestáva sa záležitosťou iba nohavíc, ale aj blúzok, blúzok a košieľ. Nie je v tomto prípade toľko podstatné, či má vaše blúza dlhé, trojštvrťové alebo dokonca krátke rukávy. So zvonovými rukávmi bude romanticky rozoviata vždy. Košeľové šaty tiež poteší veľa žien. Sú praktické i pekné zároveň. Rozviaty outfit je skrátka in. Pôsobí bohémsky, nekonvenčne. Navyše ide o veľmi príjemný módny trend, ktorý vsádza na využitie príjemných a prírodných materiálov.