Farby, ktoré tohtoročnú zimu naozaj frčí

Móda udáva nielen najnovšie trendy v oblečení, ale aj vo farbe. Každá sezóna má svoju špecifickú farbu, ktorá je dané obdobie uprednostnená pred inými len preto, že je holt v kurze. Vybrať či vysledovať tú pravú farbu napríklad tohtoročnej zimy je ale veľmi ťažké. Tohtoročné zimné mesiace sa prestriedala snáď tona farebných kombinácií! Napriek tomu sú tu niektoré, ktoré vyčnievali o niečo viac. Aké že to farby sú?

1. Jednoznačne bordó

Bordó farba sa pre tohtoročnú (nielen) zimná sezóna stala niečím famóznym. Obľúbili si ju takmer všetky generácie populácie. Svoje „áno“ pre túto farbu vyslovili svojimi outfity, ktoré sa naozaj týmto odtieňom len pýšili.

Bordó najviac prospela kabátom, aj napriek tomu, že sú veľmi zle zohnať. Väčšinou sú totiž hneď vypredané, teda je nemôžeme často zohnať ani v tých obchodoch, v ktorých stopercentne boli. Ak sa jednalo o kabát rovného strihu, nie je sa čomu diviť, že boli dávno preč.

Tento odtieň tiež vedie u šiat, a to ako krátkych, tak dlhých. Rovnaké favoritmi na víťazstvo predstavujú aj lodičky či kabelky. Dokonca aj šály sú veľmi vkusnou alternatívou.

2. horčicová žltá je tiež jasným favoritom

Predovšetkým sa s touto farbou stretneme u farmárok. Tieto topánky sú teraz vážne v kurze, preto sa nemôžeme čudovať ani popularite tejto farby. Naviac je odtieň žltej skvelý aj u kabátov či klobúkov. Často v obchodoch nájdeme aj blúzky podobné farby. Aj tie bývajú skvelým kúskom v šatníku každej ženy.

3. Vojensky zelená je taktiež tento rok „in“

Najmä u obľúbených parek sa stretneme s týmto odtieňom zelenej. Jedná sa o super kúsky do šatníka, ak sú vlastníkom tejto farby. V súčasnej dobe sa rozbehla kúpy aj vojensky zelených džínsov a košeľou. Ak to nebudete kombinovať dohromady, budete veľmi trendy. Samozrejme nebudete vyzerať ako vojak, to nie, ale pristane vám jednoznačne.