Módne kúsky, ktoré budú in aj tento rok

Nemáte záujem nakupovať oblečenie, u ktorého viete, že tento rok bude out a že ho tento rok budete musieť vyhodiť alebo niekomu venovať? Prečo sa radšej pri nakupovaní nezamerať na kúsky, pri ktorých viete, že in zostanú ešte pár sezón? Aj takéto kúsky existujú, hovorí sa im nadčasové kúsky a sú naozaj štýlové a trendy. Prezraďme si niektoré z nich, kvôli ktorým sa oplatí minúť aj výplatu, ktorá nám zrovna zavítala na bankové konto.

Sviatočné overaly sa budú nosiť ešte dlho

Ak by sme mali vypichnúť jeden módny kúsok, ktorý sa bude nosiť ešte pekne dlhú dobu, vylúpili by sme bezpochyby overal, ktorý sa hodí ako na svadbu, tak na ples, tak napríklad na slávnostné odovzdávanie významného ocenenia. Slávnostné overaly možno len doladiť lodičkami, vkusnými šperky a nejakú peknú menšie kabelkou. Outfit je následne dotvorený a vy môžete zamieriť na candrbál!

Tričká s nápisom nevyjdú z módy

Tričká tvorí základ šatníka. K nestarnúcim kúskom sa však radí hlavne tričká s nápisom, ktoré len tak z módy nevyjdú. Nemusíte mať tričko biele alebo čierne, pokojne môže byť aj inak sfarbené a nápis môže byť opäť napísaný akoukoľvek farbou. Skrátka tričko s nápisom v každom prevedení je in, tak na to pamätajte. Pekne sa navyše kombinuje s akýmikoľvek ďalšími kúskami.

Pruhovaný kostým

Chvíľku sme o klasických dámskych kostýmoch nepočuli, ale teraz sú opäť v móde, tak si jeden taký kostým kúpte. Podľa mnohých stylistov a módnych návrhárov kostýmy len tak z módy nevyjdú, najmä ak sú vkusne pruhované. K nim si dajte len jednofarebné tielko alebo top, tým je outfit dobudoval. Teda nezabudnite na lodičky, ktoré k dámskemu kostýmu v pánskom štýle padnú ako uliate. A čo sa týka kabelky, voľte skôr menšie kabelku cez rameno alebo lístoček do ruky, ktoré bude jednej farby a nebude rovnováhu pruhov nijako nabúravať.