Čiapka sa nosí. Aké vám nesmie chýbať v zbierke?

Aj keď nepatríte k typom žien, ktoré by nosili s radosťou čiapky, možno zmeníte názor, keď zistíte, že čiapky sa naozaj nosí, že práve čiapky sú to, čo je aktuálne štýlové a in. V prípade, že sa rozhodnete svoj postoj voči čepicím krapet pozmeniť, prinášame vám tipy na konkrétne druhy čiapok, do ktorých sa oplatí investovať. Myslite na to, že čiapka sa budú nosiť aj počas jari, nie len počas zimy, ktoré sa pomaly, ale isto blíži ku svojmu koncu.

Pokiaľ chcete ohromiť módneho kritika, potom si nasaďte čiapku. Čiapky sú skutočne to, čo je aktuálne štýlové a in, preto sa tomuto kúsku nebráňte a noste ho s hrdosťou. Aby ste však nenosili kúsky, ktoré nepatria k najštýlovejším, vybrali sme konkrétne druhy čiapok, ktoré vás úplne dostanú do kolien.

Bucket hat

Ak sledujete dianie na módnej scéne, potom iste viete, že sa móda začína vracať do minulosti, že sa móda začína inšpirovať šesťdesiatymi až deväťdesiatym rokmi, ktoré sa tak úspešne vpísali do módnej histórie. Ak by sme sa mali vrátiť do deväťdesiatych rokov, nosili sa s veľkou obľúbenosťou takzvanej bucket klobúky, čo sú rybárske klobúčiky. V súčasnej dobe je však nosia každá druhá celebrita a ľudia sa tým nechávajú inšpirovať.

barety

Ženy sa tiež nechávajú inšpirovať Francúzkami, čo sú ženy, ktoré veľmi dobre vedia, čo sa aktuálne nosí alebo čo je práve šik. Konkrétne sa nechali inšpirovať nosením baretov, čo je kúsok, ktorý dnes uvidíte na každej tretej hlave ženy na ulici. Sú veľmi obľúbené, sú štýlové a sedí doslova každej žene. Neveríte? Vyskúšajte si ho v obchode tiež!

kapitánky

Okrem spomínaných čiapok sa nosí tiež kapitánky, a to aj v zime. Ide o typické kapitánskej čiapky, ktoré dnes majú najrôznejšie podobu. Voľte predovšetkým tie, ktoré majú koženkové prvky, napríklad koženkovou šiltovku či podobne.