Ženy nakupujú. Akým konkrétnym kúskom teraz podliehajú?

Nejedna žena miluje nakupovanie. Zvyčajne sa chodí nakupovať práve po výplate, iné si však peniaze sporí a neskôr chodí nakupovať, v obchodoch však minú všetky svoje úspory. Najmä muži sa pýtajú, ako je to možné, za to ceny utráca? A na tú odpoveď prinášame odpoveď. 

Všeobecne možno povedať, že ženy utráca za aktuálne módne hity, ale máloktorý muž vie, čo sa práve nosí a čo je takzvane „in“. Módne hity sa však dnes a denne mení, poďme si preto povedať, za aké konkrétne módne trendy ženy utráca teraz. 

Bodkovaným kúskom sa neodolá 

Čomu ženy nepodľahnú? Nie sú to páni v príťažlivom spodnom prádle, ale sú to naopak bodkovaná kúsky. Bodky ako také sú retro vzor, ktorý je však považovaný za takzvaný comeback. Bodkovaná kúsky vás tak vráti do svojich mladistvých rokov, ak už vám dávno nie je dvadsať rokov. 

Medzi obľúbené bodkovaná kúsky patria sukne a šaty, ktoré sa často berú na rôzne retro party. Okrem toho sa kupujú bodkovaná košele alebo nohavice cigaretového vzoru s miniatúrnymi bodkami. A v lete sa začne míňať aj za bodkované plavky, pretože práve takéto budú in. 

Šatník plný béžovej farby 

Ak vás zaujíma, za čo ženy aktuálne najviac utráca, otvorte ich šatník. Objavíte totiž len kúsky béžovej farby, ktoré sú veľmi žiadané a neustále vykupované na trhu. Už na konci minulého roka sa vedelo, že béžová farba bude hitom tohto roku, ale nikto nepredpokladal, že o kúsky v tejto farbe bude taký záujem, aký je teraz. 

Najčastejšie sa v tejto farbe kupujú nohavice a kardigany, okrem toho tiež svetríky a okrem iného aj barety a takzvané kapitánky. 

Topánky s geometrickým podpätkom 

Musíme tiež spomenúť topánky s geometrickým podpätkom, za ktoré sa teraz tiež hojne utráca, a to len preto, že je to skrátka hit v módnom svete. Preskúmajte botníky vašich žien a presvedčte sa sami.