Patríte k ženám po štyridsiatke? Majte v šatníku niekoľko základných kúskov

S príchodom štyridsiateho roku života sa nejedna žena pozastaví a premyslí si, čo bude ďalej robiť. Predsa len sa už oficiálne neradí k najmladším, rovnako tak ešte nepatrí takzvane „do starého železa“. Prvé zmeny, ktoré môže vnímať žena v tomto veku, sú tie zdravotné. Príchod menopauzy sa nezadržateľne blíži, jej telo už nie je také, ako kedysi, navyše vrásky začínajú na čele pribúdať rýchlosťou blesku. V prípade, že patríte k ženám, ktoré sa práve dostali cez hranicu štyridsiateho roku, odporúčame vám najskôr upraviť svoj šatník. V šatníku by ste totiž mali mať niekoľko kúskov, ktoré vynosíte najviac.

Keď je vám štyridsať, razom nemôžete nosiť to, čo ste nosili v dvadsiatich. Tak to skrátka nefunguje. Treba sa nad svojím šatníkom trochu zamyslieť. Samozrejme štyridsiaty rok života neznamená, že by ste sa mali vyvarovať moderným kúskom, to nie je pravda, je však pravdou, že pre vás už nie sú roztrhané kolená alebo pomaľovaná tričká. Svoj šatník doplňte o moderné, nadčasové kúsky, ktoré sa vám hravo budú kombinovať a vďaka ktorým vykúzlite presne také outfity, ktoré plne zodpovedajú vášmu veku.

biele tričká

Bielych tričiek skrátka nie je nikdy dosť. Ak si chcete urobiť radosť, mali by ste si ich kúpiť celú zásobu. Biele tričká naozaj vynosíte, pekne sa kombinujú s pohodlnými, ležérnymi outfity rovnako ako s formálnymi kúsky.

vlnený kabát

Po dlhej dobe nakupovanie nekvalitných kúskov si teraz zaslúžite, aby ste si kúpili niečo kvalitného. Odporúčame najmä investovať do vlneného kabáta, ktorý je naozaj to pravé, čo vás zahreje počas chladného ročného obdobia.

Topánky bez podpätku

Vo vašom veku pravdepodobne túžite po jedinom, a to po pohodlí, čo vám lodičky určite nedoprajú. Radšej teda investujte do topánok bez podpätku, ktoré si zamilujete práve pre ich pohodlie.