Ako sa zbaviť celulitidy

Celulitída si naozaj nevyberá a trápi ženy bez ohľadu na vek, s kilami navyše alebo s postavou modelky. Táto nedokonalosť ale nie je neriešiteľná, to je mýtus.Pomerančová koža rozhodne nemusí byť trvalý stav. Existuje hneď niekoľko spôsobov, ako celulitídu zmierniť, ale tiež ako sa jej úplne zbaviť. Dôležitá je dôslednosť a vytrvalosť. Slabší správa je, že akonáhle sa raz naozaj rozhodnete začať bojovať s celulitídou, musíte potom na túto prevenciu myslieť stále a nepoľaviť. Nie je to totiž tak, že sa jej raz zbavíte a ona už sa vám nikdy nevráti. Treba tomu prispôsobiť svoj životný štýl aj stravovanie. Bude to mať oveľa viac pozitívnych vplyvov, než je len hladká kůže.Nejdřív je potrebné zvýšiť pitný režim pre odplavenie škodlivých látok z tela, aby sa nikde neusadzovali. Pevné koži neprospievajú tiež sladkosti, mliečne výrobky, pečivo a lepok, aj vysoký obsah soli v jedle. Ak často fajčíte a pijete alkohol, celulitídy sa nezbavíte. Dobrý nie je ani stres, sedavé zamestnanie a nevyhnutný je pohyb. Kombinujte aeróbne šport, ako je beh s posilňovaním zameraným najmä na zadok a stehná. Drepy a výpady fungujú skvele.

Ďalší podporné prostriedky

Svoju snahu podporte pravidelnú masážou s adekvátnymi prípravky, u odborníkov sa proces zrýchli, naštartuje sa krvný obeh, rozprúdi lymfa a rozhýbe zatvrdnuté kože. Osvedčila sa aj rázová vlna. Extrémne silný, necielený pulz akustickej energie sa prenáša do ošetrovaných miest formou kmitajúce vlny pre vyprovokovanie hojivých a regeneratívnych fyziologických procesov. Poradí si s celulitídou, zlepší krvný zásobenie, stimuluje lymfu, remodelujú vznik kolagénu a elastínu. Prístroj Starvac je žehlička, ktorá pracuje na princípe nastaviteľného podtlaku, vákua, a patentovaného roler pohybu, teda valčekovej masáže. Ide o zlepšenie mikrocirkulácie a okysličenie tkanív pomocou podtlaku, ktorý narúša tukové bunky. Zlepšením toku lymfy sa oveľa rýchlejšie odplavujú toxíny a metabolity látkovej výmeny von z tela. Pokožka a organizmus sa omladzuje, regeneruje a je vidieť viditeľné vyhladenie oblastí s celulitídou.

Začiatky a výsledky

Začiatky sú krušné. Nohy a zadok sa vďaka akustické energii dosť rozbolaví. Čím viac bolesti, tým je vaša lymfa a podkožia viac v neporiadku. Po 8 až 10 ošetreniach vás už nebolí nič, ide o príjemnú masáž, telo sa hojí a dostáva do kondície. Rázová vlna a žehličky v kombinácii má jasné výsledky. Koža je po dvojitom ošetrení naozaj hladká. Terapia sa žehlením trvá 2 hodiny a zo začiatku je nutné chodiť 2x až 3x týždenne. Je potrebné pracovať s takou energiou, ktorá je ešte stále pocitovo prijateľná. Veľká bolesť neznamená väčší účinok, ale skôr opačný efekt. Koža a organizmus sa bude sústrediť na regeneráciu, nie na zmenu. Ak sa vám pod kožou usadzuje príliš veľa vody, skombinujte všetko ešte s prístrojovou lymfodrenážou v podobe pol hodiny návleku do špeciálnych nohavíc, ktoré sa rôzne nafukujú, tlačí a masírujú príslušné body na tele.