Kupujeme bytové doplnky do kúpeľne

Aj kúpeľňa má svoje vlastné módne trendy, ktoré by sme mali poznať a o ktorých by sme mali vedieť, ak svoju kúpeľňu chceme zariadiť do moderného štýlu a ak chceme, aby nám naši kúpeľňu kdekto závidel. V súčasnej dobe možno za kúpeľňové trendy považovať vaňu, ktorú umiestnite do priestoru, nie k stene. Tiež možno za kúpeľňový trend považovať napríklad izbové rastliny, ktoré sú umiestnené v rohu miestnosti (predtým sa rastliny do kúpeľní nie vždy umiestňovali). Zamerajme sa však na bytové doplnky, ktoré v kúpeľni nesmie chýbať. 

Kúpeľňa je miestnosť v dome ako každá iná. A rovnako ako všetky ostatné miestnosti, aj kúpeľňa nám musí byť sympatická a musí nám byť v nej príjemne. Ak nám v takejto kúpeľni nie je práve dvakrát dobre, nemôžeme očakávať, že si v nej odpočinieme, aj keď voda vo vani bude naozaj príjemne teplá. 

Na príjemnosti a útulnosti kúpeľne s rovnako v ako iných miestnostiach domu podieľa bytové doplnky. Áno, aj kúpeľňa by mala byť plná bytových doplnkov. Otázkou teraz je, aké konkrétne bytové doplnky sa hodí do kúpeľne. 

sviečky 

Sviečok nie je nikdy dosť, najmä v kúpeľni. Ak zakúpite krásne vonné sviečky, nemusíte investovať do nie práve pekne voňajúcich sprejov, ktoré zahalí zápach toalety (ak teda toaletu v kúpeľni máte). Sviečky si taky ľudia zapaľujú vo chvíli, keď si chcú navodiť príjemnú atmosféru pri večernom kúpeli. 

Drevo do kúpeľne taky patrí 

Drevo je neoddeliteľný prvok domácnosti. Patrí do kuchyne, do jedálne, ale aj do kúpeľne. Práve v kúpeľni je drevo tiež nepostrádateľné. Môžete z neho mať vyrobené napríklad dózy na zubné kefky alebo dózy na mydlo. Cez vaňu býva často drevená doska určené na odkladanie knihy alebo hrnčeka s pitím. 

koberčeky 

Nezabúdajte ani na koberčeky, ktoré sú taktiež nepostrádateľné. Koberčeky nevoľte gumové, nie sú práve moderné, u textilných ale dbajte na ich pravidelnú údržbu a pranie.