TOP 4 najlepších seriálov, ktoré je možné zhliadnuť na Netflix

Ľudia si v čase karantény, respektíve v čase panujúceho koronavírusy, navykli tráviť čas doma. Navykli si sledovať seriály a teraz je z toho koníček, ktorého sa len tak vzdávať nechcú. Bohužiaľ rad ľudí už má problém s tým vybrať si seriál alebo film, ktorý sa bude sledovať. Počas karantény bolo veľa času na sledovanie seriálov a väčšina ľudí tie najatraktívnejšie zazrela behom jedného dychu. Poďme si prezradiť preto 4 najlepšie seriály, ktoré je možné na Netflix zhliadnuť. Trebárs zistíte, že ešte nemáte zhlédnuté všetko.

Crown (Koruna)

K vôbec najsledovanejším seriálom na streamovacie platforme Netflix patrí seriál Koruna čiže Crown. Je to tiež vôbec najdrahší seriál, do ktorého Netflix investoval. Napriek tomu toho streamovacie platforma neľutuje, pretože sfilmovať príbeh anglickej kráľovnej Alžbety II. od doby, kedy ako veľmi mladá vo svojich dvadsiatich piatich rokoch si sadla na trón, je veľmi zaujímavé a potrebné.

Seriál Crown (či v českom preklade Koruna) vtiahne do života anglickej šľachtickej rodiny a zaujíma sa predovšetkým o Alžbetu II., Ktorá (ako už bolo spomenuté) veľmi mladá zasadla na trón po otcovej smrti. Dnes sa jedná o najdlhšie panujúcej kráľovnú v anglickej histórii.

13 Reasons Why

Seriál 13 Reasons Why si našiel fanúšikov predovšetkým medzi mladšími divákmi, ale aj dospelí si nájdu seriál určite obľúbia. Aj keď u tohto seriálu platí, že sa nájdu slabší epizódy, všeobecne sa jedná o jeden z najsledovanejších seriálov, ktorý sa na Netflix doteraz objavil. Lákadlom je nielen príbeh, ale predovšetkým aj herecké obsadenie.

House of Cards

Vedeli ste, že seriál House of Cards, ktorý sa dnes radí k tým najlepším na Netflix, bol tiež jednou z vlajkových lodí streamovacie platformy? Seriál človeka vtiahne do deja a ten si ho zamiluje predovšetkým vďaka neočakávaným zvratom a taktiež vďaka vedľajším postavám, ktoré premyslene dotvára rozprávaný dej.

Making a Murderer

Prečo ľudí dnes milujú kriminálne seriály? Predovšetkým vďaka seriálu z roku 2015, ktorý nesie názov Making a Murderer. Ide o seriál, ktorý vzbudil u ľudí obrovský záujem o seriály tejto tematiky.