Netflix v znamení romantiky. Na aké romantické filmy sa pozrieť?

Keď vonku panoval koronavírus, väčšina ľudí sa uchýlila k práci doma ak sledovaniu filmov. Prakticky nikam sa nemohlo chodiť, všetko bolo uzavreté, preto sa väčšina ľudí rozhodla kúpiť si takzvaný Netflix čiže platformu, na ktorej je toľko seriálov a filmov, že to svet nevidel. Keďže však väčšina ľudí nevie, čo si pustiť, vybrali sme tie najlepšie romantické filmy, na ktoré sa môžete pozrieť. Pokiaľ sa chystáte na romantický večer so svojou polovičkou alebo ak ste sami romantickou dušou, určite vás tieto filmy chytia nielen za srdce!

Posledné leto

Predovšetkým tínedžeri sú známi tým, že veria na princa na bielom koni, s ktorým prežijú zvyšok svojho života. A film zvaný Posledné leto je presne pre nich (ale samozrejme nielen pre nich). Vďaka filmu sa dostaneme do stredoškolských rokov k študentom, ktorí zažívajú posledné leto pred nástupom na vysokú školu. Podľa nich sa všetko na vysokej škole zmení, preto sa snaží prežiť to najlepšie posledné leto.

Stánok s bozkami

Pri filmoch pre násťročných ešte chvíľku zostaňme. Je totiž pravdou, že ich naivita je dôvodom, prečo sa na nich raz za čas pozrú aj dospelí. Teraz stojí za zmienku film Stánok s bozkami, ktorý sa radí k vôbec najlepším romantickým filmom na Netflixe. Film hovorí o bozku vyústenom v zakázaný románik.

Niekto skvelý

Máte radi skôr romantické komédie čiže filmy, kde samozrejme romantika nechýba, ale pri ktorých sa zároveň naozaj dobre pobavíte? Potom je pre vás ako stvorený film Niekto skvelý, ktorý pojednáva o troch kamarátkach, z ktorých dve pomáhajú tretí vyrovnať sa s rozchodom.

Letový režim

Romantika dnešných dní – aj tak by sa dal nazvať film zvaný Letový režim, ktorý pojednáva o žene, ktorá sa živí ako influencerka. Kvôli autonehode ju však čakajú týždne strávené na statku u dedka, kde ju čaká bohužiaľ digitálny detox.