Viete, ako zaručene docieliť mladistvej pokožky?

Zdravú a mladistvú pokožku by chcel mať každý. Nie vždy ale naše prianie zodpovedá realite. Stres, zlé stravovanie alebo fajčenia sa môže na pokožke podpísať. So starnúcej kožou sa ale nemusíme len odovzdane zmieriť. Kombinácia správnej starostlivosti a najmodernejších metód estetickej medicíny totiž dokáže zázraky! Priblížme si postupy, ktoré nám mladiství vzhľad zaistí. 

Všeliek menom čistá voda 

Medzi najdôležitejšie rady patrí dostatočná hydratácia. Naše telo je koniec koncov tvorené práve prevažne z vody. Dostatočný pitný režim sa odrazí aj na vzhľade našej pokožky. Bude jasnejšie a žiarivejšie! Každý deň by sme preto mali vypiť aspoň sedem pohárov vody (7 x 2,5 dcl). Neperlivú vodu ozvláštni napríklad kúsky ovocia alebo pár lístkov mäty. Fľaša s vodou by sme mali mať vždy po ruke. Dostatočný pitný režim je totiž základným krokom k mladistvej pokožke! 

Základ je dôkladná starostlivosť 

Správnou starostlivosťou o pokožku docielime zázrakov. Nemali by sme sa sústrediť len na tvár ale aj na celé telo. Okrem bežného umývanie by sme mali pravidelne zaradiť aj peeling. Zbavíme sa tak odumretých buniek a naša pokožka sa rozžiari! Zabúdať ale nesmieme ani na starostlivosť po kúpeli. Musíme ale zvoliť také prípravky, ktoré sa pre naše telo hodí. Suší pokožke budú vyhovovať hutnejšie krémy a oleje. Doprajme pleti pravidelnú starostlivosť a ona sa nám čoskoro odvďačia! 

Skúste mezoterapiu, biorevitalizaci alebo hydrolifting 

Ak chceme našu pokožku viditeľne omladiť, mali by sme sa obrátiť na profesionálov.