Usporiadajte vonkajšiu výstavu: Máte všetko potrebné?

Nastal ten pravý čas na realizáciu vonkajšej výstavy. Vydajte sa za ľuďmi a nachystajte si inštaláciu, ktorá osloví širokú verejnosť. Čo budete potrebovať?

Je na čase sa vydať za verejnosťou

Doby, keď ľudia s obľubou chodili do uzavretých priestorov, sa počas pandémie trochu zmenili. To ale vôbec nevadí, pretože existuje možnosť, ako osloviť širokú verejnosť kvalitnou výstavou, ktorú usporiadate vo vonkajších priestoroch. Stačí si len zaistiť výstavné systémy, ktoré budú korešpondovať s vašimi požiadavkami. Niektoré firmy dokonca vyrábajú priamo vonkajšie výstavné panely, takže vám úplne odpadá starosť o to, ako výstavu zastrešiť. Pusťte sa do svojho projektu!

Základná výbava

Ako prvé si budete samozrejme potrebovať zaistiť kvalitné výstavné systémy, ktoré budú veľkostne zodpovedať vašim predstavám. Pre ich umiestnenie v exteriéri je potrebná nielen povrchová úprava daného systému, ale aj jeho dostatočná stabilita. Panely musia odolať aj silnému poryvu vetra.

Všetko pripravené? Je na čase si zaistiť propagáciu

Keď už máte všetko pripravené a výstava je fyzicky zaistená, dajte sa do propagácie. Pomocou svojich účtov na sociálnych sieťach vytvorte pútavé fotografie a videá, ktorými budete širokej verejnosti predstavovať svoj chystaný projekt. Bez propagácie by sa vám nepodarilo osloviť dostatočný počet záujemcov o vašu výstavu. Zdieľajte svoje príspevky a o zdieľanie požiadajte aj tie, ktoré výstava oslovila.

Sprievodný program

Aby sa z vášho snaženia vykĺbal plnohodnotný event, je potrebné si zaistiť aj sprievodný program. Živá hudba, besedy, workshopy a ďalšie sprievodné aktivity pomôžu priblížiť vaše dielo aj tým, ktorí ešte váhajú. Snažte sa, aby sprievodný program zahŕňal témy blízke ladeniu vašej výstavy. Predsa len sa počíta s tým, že prítomní ľudia budú mať o tieto aktivity a nápady väčší záujem.

A je hotovo. Výstava môže začať!