Trendy umývadlá do vašej kúpeľne

Malá či veľká kúpeľňa si zasluhuje čas na výber zariadenia, aby konečný výsledok stál za to. Jednoduchým plánom, v ktorom uvediete preferencie a parametre vám pomôže nájsť to správne. Vďaka kreatívnym a funkčným doplnkom docielite v nej príjemnú atmosféru a ušetríte miesto.

Šikovné zariadenie do menšej kúpeľne

Praktické riešenie kúpeľne je na mieste v prípade ak ste v podnájme alebo žijete v byte. Ak by ste aj chceli všetko potrebné zmestiť do takejto kúpeľne, nafúknuť tento priestor žiaľ nedokážete. Odporúčame vám preto zvoliť kúpeľný nábytok a spotrebiče, ktoré sú stavané do výšky, potom závesné skrinky a využitie rohov úložným priestorom, rohovým sprchovým kútom alebo vaňou.

Centrum kúpeľne prenechajte praktickému umývadlu s úložnou skrinkou pod ním a zrkadlom nad. Ak rozmýšľate o tom, že si zadovážite zapustené umývadlá, mali by ste vedieť, že sú veľmi praktické, efektné a trendy. Plochu okolo nich môžete využiť na odkladanie stojanu so zubnými kefkami, nádobky na mydlo či iných pomôcok, ktoré bežne používate, bez toho, aby vás trápil vodný kameň či mokré miesta okolo batérie. Dokonca tam môžete postaviť aj difúzer, ktorý kúpeľňu rovnomerne prevonia.

Väčšia kúpeľňa a väčšie možnosti

Kombináciou správnych tvarov a rozmerov môžete docieliť, že nábytok a všetko okolo do seba krásne zapadne a nebude pôsobiť rušivo. Všeobecne platí, že kontrastné farby pasujú k sebe, keď chcete docieliť viditeľné rozdiely, ktoré k sebe ladia. A naopak, ak ste zástancom prírodných odtieňov, kúpeľňu to len rozžiari a opticky rozšíri.

Pri veľkých kúpeľniach nemusíte s priestorom zápasiť ako je tomu tak pri malých, môžete pokojne do centra nosnej steny umiestniť aj dvojumývadlá, pod ktorými si dáte na mieru vyrobiť úložný priestor. Pôsobí to veľkolepým a čistým dojmom. Veľmi pekne ukážu aj 2 zrkadlá nad 2 umývadlami alebo jedno celistvé zrkadlo s osvetlením a nápadným rámom. Všetko je o vašich preferenciách.