Toužíte po krásných, plných rtech? Zkuste to s konturkou

Líčenie je pre mnohých žien jedno veľké záhada. Mnoho žien neumí pekne maľovať očné linky, iný robí problém obočí. Ale potom je tu skupina žien, ktoré hravě zvládne naprosto všetko, tak ako líčiť oči alebo obočie, tak dokážu krásne zdôrazniť svoje slzy aby boli doslova nepoznateľné. Pokiaľ ide o ženy, pre ktoré je záležitosťou záhadou, nie je to hračkou, určite oceníte, ako konkrétne poznať krásne, plné, zdanlivé a nezabudnuteľné. A s tím poradíme. 

Na internet sa dnes nachádzajú videozáznamy, v ktorých ženy ukazujú, ako by sa mali líčiť. Lenže len niekoľko z nich sa zameriava len na rty. Rty sa zvyčajne vo videách „odfláknou“, len sa nafúknu rúž a hotovo. Rty si však zaslouží veľa lepšej starostlivosti. 

Všetky začína balzámem na rty 

Ak chcete, aby sa vaše rty nepoškodili pod nánosem ružového, je potrebné najskôr ošetriť balzámom, ktorý si zakúpite v každom lekárni. Nezáleží na tom, čo značky balzám bude. Je to lenom akýsi podklad. Stejně, ako sa pod make-up dáva vrstvu oleja alebo krému, pod kozmetikou sa dáva balzám, bez ktorých by sa rty schly a praskaly. 

Pokúste sa s konturovací tužkou 

Tajemství krásných, plných a doslovo nepřehlédnutelných rýt spočíva v konturovanej maľbe. Mnohé ženy konturovacie tužky bohužiaľ odmietajú a sú veľké škody. Bez konturovacích tuiek sa obejdou maximálne ženy, ktoré majú plné, výrazné ryty. Ak medzi takými ženami nepatříte, je nacase s konturovací tužkou vyzkoušet. 

Konturovacia tužka sa nanáša na okraje (lemy) rty. Netlačte na ni, jemne svoj rty olemujte. 

A potom je čas na rtěnku 

Nasleduje samotná rtěnka, ktorá by mala byť v rovnakom odtieni ako konturovacia tužka. Dojde k optickemu strate konturovacích tužiek. I keď nebude konturovací tužka vidieť, rty budú vyzerať plne a ženy sa budú radovať z toho, že lipstick nepřečmrolly ako obvykle, keď sa pokúša na svoje malé steny naniesť farbu plnou lesklého lesku alebo lesku.