Predĺženie opálenie

Pre predĺženie opálenia je treba mať za sebou predovšetkým prípravu a zdarné, bezpečné opaľovanie. Natierať sa kvalitnými produktmi s dostatočným UV faktorom, začať s vyšším faktorom a postupne zľahka znižovať, vyhnúť sa slnku medzi dvanástou a tretej popoludní. Rýchle opálenie spôsobuje rýchlejšie starnutie a vytvorený pigmentovým škvŕn. Na podporu opálenie zaberajú osviežujúce hmly, ktoré kožu príjemne schladí. Aplikácia počas slnenia nenahradí krém, olej alebo mlieko s UV faktorom. Počas opaľovania je nutné hydratovať zvonku aj zvnútra, takže nezabúdať ani na pitný režim. 

Aloe vera s vitamínom D a E 

Starostlivosť po opaľovaní a predĺženie opálenia namáha aloe vera v krémoch a hydratačný krém LancasterTanMaximizer. Kožu okamžite zjemní a rozjasní. Jej zloženie predĺži opálenie viac ako o mesiac. Pomáha koži v jej prirodzenej obnove. Samozrejme je tiež dôležitá strava s vitamínom D a E, ktoré idú v ústrety regeneráciu pokožky. Pomáha aj prísun betakaroténu v potravinových doplnkoch, ktorý opálenie nepredĺži, ale pomôže pleti dostatočne nabrať sýtejšiu farbu. Vďaka peelingu kože rýchlejšie začne strácať zafarbenie, ale krásne sa rozžiari. Určite má zmysel ich použiť. 

Opálená a zdravá koža 

Ak asi štrnásť dní od návratu z vašej dovolenky budete cítiť, že vaše pekné opálenie už stráca na intenzite, nebojte sa pokojne siahnuť po samoopaľovacích prípravkoch. Kvôli jednoduchej aplikácii radšej uprednostňujte aplikáciu spreje alebo peny. Potom tieto produkty jemne rozotierajte radšej za pomocou rukavíc. Vyhnite sa tak veľmi známemu nežiaducemu zhnednutie dlaňou aj škvrnám a fľakom na pokožke. Nezabudnite, že takým miestam, ktoré majú väčšiu tendenciu byť vždy vysušenější, ako sú najmä lakte alebo kolená, je potrebné venovať náležitú starostlivosť. Pred aplikáciou samoopaľovacích prípravku je dobré ich poriadne premazať vazelínou alebo krémom, aby bol výsledný efekt naozaj dokonalý a nerobili sa vám na nich nepekné škvrny.