Podporte a zvýraznite ženské zbrane

Každá žena chce byť krásna, zvodná a sexi. Preto sa musíme naučiť správne používať svoje ženské zbrane, ktoré zo všetkých žien robia oveľa mocnejší stvorenia, než sú muži. Matka príroda to všetko naozaj moc chytro vymyslela a zariadila. Všetky ženy preto obdarila týmito nebezpečnými zbraňami s jasným zámerom. Moc dobre jej bolo známe, čo s mužom urobí príťažlivá žena. Zvodný ženský dekolt, zmyselný pohľad alebo veľmi dlhé nohy obuté na vysokých podpätkoch robia jednoducho svoje. Možno sa vám to už aj stalo a pri pohľade na ženu, ktorá je obklopená mnohými mužmi vás napadla otázka: Ako to tá ženská asi robí? Nejde len o krásu. Pánsku pozornosť si nemusia dokázať získať vždy len prvoplánovo krásna žena. Ide napríklad práve o tú z nich, ktorá len vie skvele využívať svoje ženské zbrane a práve to z nej ešte len robí ten pre mužov úplne nedosiahnuteľný objekt a toľko žiadaný cieľ obdivu. 

Vyrazte do boja a zapojte svoje ženské zbrane 

Ak si zatiaľ nie ste istá v kramflecích, je niekde zásadná chyba. Vaša ženské zbrane je potrebné dať na obdiv svojmu okol. Zmyselný pohľad a neodolateľný očný kontakt dokáže skvele upútať pozornosť a prebudiť v mužovi ozajstný záujem. Pre docielenie efektu a nadviazanie prvého očného kontaktu potrebujete nielen odvahu, ale najmä aj to správne líčenie. Vsaje na klasiku v podobe dymového líčenia, ktoré jednoducho dodá onen zvodný pohľad naozaj každej žene. Môžete zvoliť aj mačacie líčenie, ktoré dodá vašim očiam patričnú neodolateľnosť a hĺbku. Zvodné pery doplňte hitom výrazné červené farby alebo je zvýraznite leskom. Zvodné pery sú ďalšie vecí, ktoré žiaden muž neodolá. 

Tohtoročný trend, kus odhalenej kože 

Nejde o nič nehanebného, ale vysoko zmyselného. Odhalený krk, šija a dokonca aj ramená sú tohtoročným trendom a skvele zaberajú na muža. Práve tento kúsok ženského tela dokáže vo všetkých mužoch vyvolať nezdolnú túžbu lovca. Naopak tiež môžete zvoliť i dych berúce výstrih. Na takéto zbrane potrebujete samozrejme nielen postavu, ale hlavne správne oblečenie. Najlepšie je začať s výberom spodnej bielizne a potom správne šaty. Ona prsia patrí bezpochyby k najväčšej ženskej zbrani. Hlbokému výstrihu žiadny muž neodolá. Stavte na dobrú podprsenku, aby vaše prsia dostala krásny tvar a vyjdite ich von hrdo ukázať. Ak k tomu pridáte klasiku, teda vysoké podpätky, máte to vo vrecku. Známe nosením vysokých podpätkov vám pridá pár centimetrov k dobru, ale pozdvihne aj vaše sebavedomie. Opticky predĺžite svoje nohy a váš krok dostane onú povestnú ležérne houpavost. Za jemne sa vlniacim a pohupujícím sa pozadím zo strany na stranu sa otočí minimálne jedny zvedavé mužské oči.