Plánujete svadbu? Nezabudnite ozdobiť autá

Nevesta aj ženích si chcú užiť svoj veľký deň s plnou parádou. Šaty, tortu, líčenie, česanie, obrad, hostina … Vo výpočte všetkého, čo je potrebné zabezpečiť, ale nezabudnite na to, že sa svadobčania musí na miesto obradu i hostiny dopraviť. Pozornosť si preto zaslúžia aj autá. Pripravte im preto výzdobu hodnú slávnostného okamihu.

Bábika sa závojom aj podväzky

Ozdobená autá v súčasnosti neodmysliteľne patrí k dokonalému priebehu svadobného dňa. V dávnej minulosti sa zdobili koče kvetinami a koňom do hrivy vplétaly mašle. Dnes už ale máme oveľa širšie možnosti. Klasikou a nestarnúcim evergreenom je bábika umiestnená na prednej kapote auta nevesty. Pripomína, kto sa vo vnútri vezie. Je stelesnením panenskej čistoty nevesty.

Plyšové medvedíky aj tigrica

Inou, ale nemenej romantickú variantom výzdoby je umelá kytice, srdce alebo jednoduché kvety. Ak chcete, aby bola symbolika dokonalá, doplňte kyticu prstienky. Hravejšie páry môžu zvoliť tiež dvojicu plyšových zvieratiek oblečených ako ženích a nevesta. Na výber sú medvedíky, mačičky, ale napríklad aj plyšoví tigrica.

Šerpa pre dokonalý dojem

Absolútne nevyhnutné sú šerpy na auto. Najlepšie je objednať si rovno dve veľké girlandy, ktoré vytvoria ono dominantné véčko vpredu na kapote. Súčasťou šerp môžu byť napríklad látkovej taftové či saténové kvetmi. Dodajú výzdobe elegantný ráz. Girlandy sa často dodávajú ako komplet vrátane mašličiek, ktoré sa uväzujú na dvere auta.

Cylinder pre ženícha

Avšak aj auto, ktorým na obrad dorazí ženích, si zaslúži ozdobiť. Cylinder je veľmi decentný, ale všetkým zúčastneným jednoznačne napovie, koho v aute nájdu. Najjednoduchšie je biely alebo čierny cylinder. Pre veľké milovníkov tradícií sa ale dá prizdobiť napríklad umelými kalami, typickými svadobnými kvetinami. Vášniví ľudia si namiesto nich môžu vybrať umelé červené ruže, romantici zase pre zmenu kvety ladené do ružova či fialova.