Páni, nechajte sa inšpirovať. Viete, v čom ste podľa žien najviac sexy?

Páni by rozhodne mali dbať na to, čo nosí, čo si obliekajú, v čom sa prezentujú. Je všeobecne známe, že šaty robia človeka a práve šaty sa podieľa na prvom dojme. Ak sú páni oblečení do roztrhaného tričká a šortiek, ktoré absolútne neladí s obuvou, ženy si o nich nepestujú dobrú mienku, ale skôr nimi opovrhujú. Keď je však muž oblečený štýlovo, hneď o neho javí záujem. Ak ste páni single alebo ak chcete potešiť svoju priateľku, nechajte sa inšpirovať našimi tipmi. Tie vám totiž prezradí, v čom ste podľa žien najviac sexy. 

Rovnako ako páni hodnotí vzhľad žien, ženy hodnotia vzhľad mužov. A na vzhľade sa výrazne podieľa aj to, čo majú páni na sebe. Ako už bolo spomenuté, okúzliť ženu môžete ľahko, ak sa necháte inšpirovať tipy a radami, v ktorých je obsiahnuté to, čo ženy na mužoch preferujú. 

Čiernobiela kombinácia nikdy nezostarne 

Ak ste milovníkom pohodlie a nerád nosíte elegantné veci, stavte na nadčasovú čiernobielu kombináciu. V súčasnej dobe sa na ňu zabúda, pretože to všade hrá všetkými farbami, je to však veľká škoda. Čiernobiela kombinácia je nestarnúci a zaručuje vždy úspech. 

Ideálne je, keď si páni oblečú tričko, ktoré je vzadu dlhšia, k tomu roztrhané nohavice, pohodlné tenisky a na krk dajú nejaký retiazka prípadne odznak. A štýlový vzhľad je na svete. 

Muža v šiltovkách ženy milujú 

K svojmu každodennému looku zapojte šiltovku. Nezáleží na tom, či ju budete nosiť tak, ako sa nosiť má, alebo či ju dáte obrátene, v oboch prípadoch vykúzlite štýlový look, za ktorým sa ženy budú otáčať. Muža v šiltovkách (a v klobúkoch) ženy totiž milujú. 

Džínsové košele sú sexy 

Ešte žiadny muž nebol odmietnutý v košeli, najmä ak má na sebe džínsovú košeľu vyhrnutou po lakte, je doslova neodolateľný. K tomu len hodinky a náramok a skvelý look je na svete.