Čo nesmie chýbať v kozmetickej taštičke

Ak vyrážate na dovolenku či na víkend, kozmetická taštička je vždy s vami. Ak sa necítite sa vo svojej koži a potrebujete si dodať sebavedomie, tajomstvo kozmetickej taštičky prežiari vaše oči i úsmev. Potom sa vám bude lepšie pozerať na svet a svetu na vás.

Pestovacia produkty

V kozmetickej taštičke v žiadnom prípade nesmie chýbať super ošetrujúca denný krém. Ten, ktorý už vám dlho vyhovuje, alebo fungl nový, ktorý ste sa rozhodli vyskúšať. Krém s poriadnou dávkou hydratácie a výrazného rozjasnenie. Taký, čo vie maskovať drobné vrásky. Ak je leto, voľte ten, čo obsahuje UV filtre a chráni proti škodlivému slnečnému žiareniu.

Očný krém, skrátka niečo proti kruhom a vačkom pod očami, nech sa rozjasní váš unavený výraz. Tónovací krém či BB krém, ktorý je vhodný špeciálne pre citlivé očné okolie. Môže to byť aj sérum bez tónovanie. Pribaľte jednoducho rozjasňovač vašich očí aj mysle.

Primer proti únavěa pre posilnenie vitality pleti. Splynie s denným hydratačným krémom, zjednotí a vypne pleť, pripraví prvej fáze na nanesenie make-upu. Energia, ktorá niekedy zaberie lepšie, ako šálka kávy. Extra dávka vitamínov na viac. Pátrajte po primeru, v ktorom nie sú žiadne silikóny. SOS primer pôsobí ako záchrana všedného dňa. Dá sa naniesť aj cez make-up.

Báza na nechty ako prvý pomoc.Jakmile vaše okolie skoukne vaše vlasy a stav pokožky, prvý čoho si všimne, sú upravené ruky a nechty. Výživných podkladových báz a lakov jednoducho nie je nikdy dosť. Báza bude fungovať ako ochranný štít pred útočníkmi zvonku. Posilní krehké nechty, odstráni štiepeniu a skrášli vaše ruky. Pátrajte po arganový oleji a vitamínu E.Přibalte pár lakov obľúbených farieb a skúste tie mini.

Večerné zázračná maska ​​ako balzam na vašu pleť. Pleťové masky majú skvelé účinky na pokožku. Stavte na unikátne íl a zmes pestujúcich olejov. Elixír mladosti za 5 minút. Ak máte čas, nechajte ju aspoň minút 20. Premena bude dokonalá. Prečistí póry, spevní, vyhladí, zbaví toxínov aj odumretých buniek a viditeľne omladzuje.

Výkonný odličovačpro zdravú pleť. Odlíčenie je základ.Pokud vaša pleť nebude pravidelne čistená, môžete ju doslova patlať, čím chcete a nebude to spoznať. Skúste začať gélovým alebo penovým odličovadlom s pumpičkou. Zabijete 3 muchy jednou ranou. Odlíčite tvár, oči i pery. Čistite aj ráno a odstráňte odumreté bunky.

Základné líčidlá

Lesky, rúže a oleja na pery. Že ste olej na pery neskúšali? Tak to napravte. Je úplne ideálny. Veľmi ľahko nafarbí pery a príjemne sa nosí. Výborne hydratuje a vyživuje jemnú kožu na perách. Vpije sa do pier, dokáže zanechať dostatok pigmentu a vaše pery budú vyzerať neodolateľne.

Riasenka pre dlhšie, neodolateľné a krásne riasy. Pribaľte ešte výživný gél na riasy. Vie predlžovať riasy doslova, nielen opticky. Skúste používať řasenkudvakrát denne celý mesiac a dočkáte sa výsledku. A tiež pribaľte neodolateľnú riasenku s menším kefkou, nech sa dostanete až ku končekom. Zabudnite na široké kefky riaseniek.

Potom už stačí obľúbený make-up, ceruzka na oči a ste vybavení. Jemne podčiarknutá prirodzená krása a hlavne pestovaná pleť je vašou vizitkou. Môžete pridať nožnice a pilník na nechty, pinzetu a strúhadlo. Kozmetická taštička bude pripravená k odchodu na vytúženej voľné dni.