Makeup huba – áno alebo nie?

Je zaujímavé, ako sa v každej oblasti menia rôzne trendy. Trendy sú v sektore bývania, takže každá rodina chodí do časopisov o bývaní a usporiada ich domácnosti podľa aktuálnych trendov. Iné takéto trendy sú určite trendy v móde. Tu máme aj unikátne kúsky, ktoré majú nielen ženu, ale aj muža v každej šatníku. Trendy sú tiež v oblasti make-upu, hoci takmer nikto nepovedal. Nedávno sme videli kontúrny trend, ktorý je pre mnohé ženy veľmi problematickou záležitosťou, ale niektorí z nich sú dokonale schopní tak urobiť. Medzi ďalšie takéto trendy patrí hubka na make-up.

Make-up huba je k dispozícii v mnohých drogériách av mnohých kozmetických predajniach. Nájdete ho v mnohých prevedeniach, rôznych tvaroch a rôznych materiáloch. Aplikácia s hubou je absolútne jednoduchá – je špeciálne navrhnutá na kvapalný make-up, ktorý sa veľmi ľahko šíri. Len malý make-up a huba sa hladko rozširuje po celom obvode tváre.

Ale aké sú nevýhody?

Mnohé ženy si myslia, že je to najobľúbenejšia vec na svete, pretože zjednodušuje make-up, ale nie je to tak. Väčšina žien má veľa make-upu na špongi, pretože si myslia, že kvapôčka nebude stačiť. Bohužiaľ, vyzerajú úplne umelo. Ďalšou nevýhodou je, že make-up je naozaj veľmi rozšírený, inak sa to dá vidieť – najmä pod krkom, kde bude takzvaná „hranica“. Okrem iného je špongia stále špinavá a stále plná makeupu, takže nie je žiadnym prekvapením, keď jedného dňa urobíte makeup naozaj veľkým kopom. Lepšie kefovanie alebo kefovanie. To je to, čo tvorí miesto, kde špongia nemôže. Prsty sú ideálne na make-up, po ktorých nasleduje kontúrovanie štetmi, ktoré sú navrhnuté a vyrobené na kontúrovanie.