Klobouky i pre sychravé počasie

Móda udává presne to, čo ľudia mali nosiť. Její kousky, ktoré označujú za „trendy trendy“, sú často len chvíľové, preto je často neplatné kúpiť. Ženy sami milujú nakupovanie, ale touží o takéto kousky, ktoré budú môcť nosiť po celý rok (alebo aspoň dva zimy po dvoch rokoch). Většinu obyvateľov už omrzelo stále kupovať nové a nové kousky, ktoré za dva mesiace prídu do krabice, ktorá zašle svoju babičku do sklepa. 

Aj keď sa stáva (je to málokedy a musí sa správne hľadať), že móda udá sem tam jeden kus, ktorý je nadčasový. Takový sa oplatí kúpiť, aj keď bude stáť možno trošku viac peňazí. Ale desať pocitov, že ho nebude muset schovávat, je k nezaplacení. Poznají sa teda predvážně ženy. 

Mezi nestárnoucími kousky patrí rozhodne džínová bunda. Tu nosili už dnes už 40 rokov na svojich obľúbených diskotékach za mladých let a znovu sa vrátili. Nie je to čemu diviť, jedná sa o trendový kúsok, ktorý sladíte takmer so všetkými – s džínmi, šortkami alebo dokonca s dlhými letnými maxi dressami. 

Ďalším nadčasovým kúskem je jednoznačne klobúk. Ten si svoj pozíciu na liste najlepších trendov všetkých dob drží prvú pozíciu už veľmi dlho. Ženy si najskôr začnú kupovať počas letných mesiacov, pretože horko si žádá svoju. Nikdo nechce mať úpal alebo vybledlou farbu na vlasoch (to je hororový letný scénář každej ženy). Jelikož sa hodí ako k šortkám, tak napríklad k šatám patrí medzi tie najlepšie letné nákupy. 

Ak si myslíš, že ho využiješ len v lete, mýlíte se. Klobouk je naozaj nadčasový a celoročný. Na jeseň, na jar alebo v zimě, to je výborne sladíte k akémukoľvek kabátu. Dodajte vám patričnú eleganciu, po ktorej budete najskôr žiadať, ak ste majiteľkou hezkého kabátu. Skvěle sa sladí k ľubovoľnému vrecku – záleží na vašom vkusu, láske a vkusu. Nájdete ho dokonca aj v rôznych farebných kombináciách.