Keramické drezy si zamilujete. Vydrží totiž všetko

Keramika je v dnešnej dobe označenie, ktoré v sebe skrýva ekologický materiál. Ten nájde v prostredí kuchýň skvelé využitie. Ide o zmes kameniny so špeciálnou povrchovou úpravou. Prajete si drez, ktorý vydrží reálne podmienky v kuchyni?

Máte na výber z celého radu materiálov

Súčasné trendy v kuchyni síce hovoria jasne a keramické drezy sa dostávajú na výslnie, ale stále máte možnosť si vyberať z materiálov, na ktoré ste boli zvyknutí. Nerezové drezy sa ešte stále predávajú, podobne ako granitové drezy. Pomaly ich ale vytláča zo svojej pozície práve keramika. Prečo je tento materiál taký obľúbený? Možno aj vy zistíte, že ste práve našli to, čo potrebujete. Odolný materiál, ktorý je z prírodných prvkov.

Odolnosť? Dokonalá

Od názvu „keramické“ by sme mohli získať dojem, že sa bude jednať o veľmi krehký materiál, ktorý snáď nemôže vydržať viac než len umývanie plastového riadu. Nie je to tak. Dnešné keramické drezy sa tvoria z kameniny, teda z úplne pevného a odolného materiálu. Vydrží náraz veľkého hrnca, malé kliknutie s ním neurobí vôbec nič. Keramika je dobre odolná voči celému radu mechanických podnetov.

Chemická odolnosť zaručená

Okrem toho, že je keramika odolná voči mechanickému poškodeniu, sa tiež jedná o stálofarebný prvok, s ktorým si zaistíte dlhodobé používanie po niekoľko dekád. Kameninu nerozhodí úplne nič. Nebude sa meniť ani pri použití kuchynských farbív, nepohne s ňou ani používanie celého radu čistiacich prostriedkov. Skrátka tento materiál je skvele tvorený tak, aby ponúkal zázemie pre reálne kuchynské podmienky. Žiadny kúsok len na oko. Keramika je pre drsné podmienky, ktoré v kuchyni bežne panujú.

Prajete si kuchyňu, ktorá bude reprezentatívna, ekologicky zariadená, ale aj praktická a odolná? Pozvite si domov keramiku. Materiál sa bude skvele vynímať v klasickej aj modernej kuchynskej koncepcii.