Časté bolesti, ktoré poukazujú na emočné problémy

Ľudia si vôbec neuvedomujú, že bolesti, ktoré pociťujú, nemusia byť vôbec spôsobené chorobou alebo chorobou. Bolesti, ktoré pociťujú, môžu byť spôsobené niečím úplne iným, a to emočnými problémami, emočným vypätím či zlým emočným rozpoložením. Keď niečo človeka bolí, automaticky s tým ide k lekárovi, ktorý bez väčšieho vyšetrenia predpisuje lieky, ktoré predpísal človeku, ktorý bol pred ním. A tak si pacient prinesie do svojho domu hromadu liekov, ktorými sa napcháva, ale ktoré nakoniec ani nezaberajú, pretože problém nie je v tele, ale v hlave, respektíve v našich emóciách. Než teda s bolesťami zamierite k doktorovi, uistite sa, že to nie je spôsobené emočným problémom.

Aj keď sa všade radí, že by sme s každou bolesťou mali chodiť k lekárovi, aby sme nič nezanedbali, pravdou je, že nie vždy je bolesť spôsobená chorobou alebo nachladnutím. Ako už bolo viackrát spomenuté, často za to môže práve emočné rozpoloženie.

Bolesť očí

Ak vás trápi častá bolesť očí, nemusíte ihneď mieriť k očnému lekárovi. Možno za tým stojí podvedomé odmietanie reality. Nechcete skrátka vidieť to, čo by ste mali, chcete mať na svojich očiach nasadené stále ružové okuliare, cez ktoré vidíte svet trochu inak. Nepotápajte sa však do veľkého introvertného klamu, berte všetko také, aké je.

Bolesť kĺbov a lakťov

Trápi vás častá bolesť kĺbov a lakťov? Ak áno, pravdepodobne nie ste ochotní zmeniť svoj život. Kým bolesť v lakťoch symbolizuje stuhnutosť, nedostatok všestrannosti, bolesť v kolenách odhaľuje len veľké ego. Ak sa však naučíte robiť kompromisy, potom vás zrazu bolesť kĺbov a lakťov prejde.

Bolesti hrdla, bolesť hrdla

Či už vás trápi bolesť v krku alebo bolesť krku ako takého, pravdepodobne bojujete s tvrdohlavosťou a odpustením. Ste možno nespokojní s človekom, ktorý vám ublížil, robí vám však problém danému človeku odpustiť.