Ako na perfektné dymové líčenie?

Líčenie je súčasť každého dňa každej ženy. Nie je sa čomu diviť, keď sa ženy každý deň snažia o iné líčenie, ktoré dokonale pasuje k danému outfitu. Lenže každý deň nie je možné sa perfektne nalíčiť – každá žena má svoj zlý deň, kedy skrátka nejde docieliť dokonale namaľované tekuté linky alebo perfektných plných pier. Líčenie je však len otázka neustáleho experimentovania a cviku. Keď sa mu naozaj budete venovať denne a budete sledovať aktuálne trendy v oblasti módy a budete sledovať najrôznejšie videá slečien, ktoré líčenie baví, potom dosiahnete vždy perfektnú tvár, aj keď váš deň nebude dobrý.

K rôznym outfitom sa radí rôzne líčenie. Ak máte na sebe svetlé oblečenie, potom voľte nude líčenie, ktoré obsahuje predovšetkým oči bez tieňov a liniek, len jemné líčka a ešte jemnejší rúž. Pokiaľ mierite na večierok, potom by ste mohli voliť trochu odvážnejší typ líčenia. Skvelé je najmä dymové líčenie, ale mnoho žien nevie, ako na také dymové líčenie ísť. Poďme si preto napísať taký manuál, ktorý nám rozhodne pomôže s týmto sexi líčením.

Ako teda naňho?

Make-up si nanesieme presne tak, ako ho poznáme. Aj obočie si necháme tak, ako ho poznáme. Veď na to sa dymové líčenie nevzťahuje, aj keď si mnoho žien myslí, že áno. Na oči potom nanesieme jemný biely odtieň, ktorý je však len akousi podkladovou bázou pod celé líčenie. Biela farba pôjde vidieť iba úplne v miestach pri nose, inak viečko bude pokryté šedým a čiernym odtieňom. Potom si pomocou štetca doprostred nanesieme vrstvu šedého odtieňa a do kútika oka minimum čiernej farby. Pomocou kvalitného štetca potom všetko ľahko zmiešajte. Dbajte na to, aby tiene nepadali inam, než na viečko, pretože by ste si mohli poškodiť make-up. Potom opatrne namaľujte dokonalú linku a riasenka ucelí celkový look. Pod viečkami potom jemne naneste rovnaké odtiene, ale len ako úzky prúžok.