Aké oblečenie darovať žene pod stromček?

Konečne sa k nám blížia tie najkúzelnejší sviatky v roku. Na Vianoce sa tešia hlavne deti, pretože dostanú mnoho darčekov od Ježiška. Lenže Ježiško tento rok môže byť bezradný. Deťom sa síce vyberajú darčeky ľahko, ale žene sa tak ľahko darčeky teda rozhodne nevyberajú. Ak tento rok Ježiško skutočne nevie, čo žene nadeliť, mal by siahnuť po oblečení. A my mu našťastie prinášame zopár tipov, od ktorých sa môže odraziť. 

Než však tipy zmienime, je potrebné upozorniť na to, že ženám by sa nemalo kupovať spodnú bielizeň. Každá žena je totiž iná, každej vyhovuje úplne iné spodnú bielizeň iné kvality. Ak teda neviete, čo partnerka nosí, radšej po ňom nesiahajte, ak vám teda priamo neukáže kúsok, ktorý by pod stromčekom rada našla. 

Teraz už však k tým tipom: 

teplé ponožky 

Ženy sú večne zmrznutá stvorenia. Len máloktorá žena nespí v zime pod dvoma perinami alebo v teplom pyžame. Ak je aj vaša partnerka zimomravá, mali by ste jej kúpiť teplé ponožky. Samozrejme nesiahajte po nejakých termo ponožkách, ale radšej siahnite po peříčkových ponožkách, ktoré nájdete v obchodoch bežne. Sú pestrofarebné a príjemne hrejivé! 

pyžamo 

Ženy sa teraz našli aj v pyžamách. Dneska na trhu kúpite skutočne vkusná pyžamá, ktorá stojí za to mať. Nemusíte kupovať overal, ktorý je síce dnes populárny (hlavne v plyšové podobe), ale nie je zrovna praktický, za to však kúpte kárované pyžamo s nohavicami. To ženy absolútne milujú! 

Kardigan až k členkom 

Ak zoženiete v obchodoch kardigan, ktorý je dĺžkovo až k členkom alebo aspoň ku kolenám, rýchlo po ňom siahnite. Je to dnes nedostatkový tovar, ktoré túžia mať vo svojom šatníku každá žena. Nezabudnite kúpiť správnu veľkosť! Nech tento kardigan nie je moc voľný. 

jednofarebná tričká 

Ježiško ešte nikdy nič nepokazil, keď kúpil žene jednofarebné tričko. Jednofarebné tričko je základom každého outfitu. Najviac by sme mali mať v šatníku čiernych a bielych tričiek, ktoré sa hodia skutočne ku všetkému a ktorých nikdy nie je dosť.