3 druhy vecí, na ktorých nesmiete chýbať kytičky ani v zime

Vzor kvietkov by sme rozhodne nesmeli chýbať na kabelke. Aj keď to Móda neustále prináša nové kolekcie, ktoré je potrebné zaregistrovať. Prehľad v nich majú hlavne dievčatá, ktoré neustále premýšľajú nad tým, čo by si vlastne mohli kúpiť. Ak aj vy sledujete aktuálne módne trendy, možno zaregistrovali to, že sa žije hlavne kvetinami. Kvetinky sú skutočne krásnym vzorom, ktorý nadchne kadejakú slečnu rôzneho veku. Poďme si povedať, na ktorých veciach nesmieme tento vzor postrádať.

Než si však oblečenie zmienime, je potrebné spomenúť najčastejšou farebné kombinácie. Najčastejšie nájdeme kvetinový vzor v čierno-červenej kombinácii, kedy čierna je základ a červené sú kvety. Okrem tejto farebnej kombinácie nájdeme kvetiny taky v kombinácii ružovo-šedej, kedy je šedý základ a ružové sú kvety na oblečenie.

Teraz však k tým konkrétnym kúskom.

1) Na kabelke

nie je oblečenie ako také, napriek tomu je nutné doplnok spomenúť. Nech už si kúpite vkusnú kabelku cez rameno napríklad z Housu (kde okrem iného začali predávať výnimočne elegantné kúsky nielen oblečenie, ale taky práve doplnkov), alebo či si kúpite kabelku veľkú do rúk. Kabelky sú skrátka niečo, čo žena vždy využije. Okrem obchodu značky House nájdete skutočne krásne kvetinové kabelky v obchod značky ZARA, kde nájdete konkrétne čierno-červenú kombináciu a kabelky v drobné, okrúhle podobe.

2) Na džínsoch

Džínsy sú ďalší kúsok, na ktorom nesmiete postrádať kvetinky. Naozaj veľa džínsov, ktoré sú nielen pohodlné a kvalitné, ale taky dokonale tvarujú postavu, nájdeme napríklad v obchodoch znaky Reserved. Tu veľa narazíte na čierno-červenú kombináciu. Dajte si však pozor na to, ako budete tento trochu extravagantný kúsok kombinovať.

3) Na kabátu

Kvety by mali byť nepostrádateľnou súčasťou kabátov. Nech už si kúpite kabát zavinovacie alebo rovného strihu, kvety by mali byť jeho súčasťou. Samozrejme nie po celom kabáta, ale len napríklad v rohu či na rukáve. Najkrajší je tento vzor na kabáta rovného strihu. Skutočne skvelé sú také kabáty v šedo-ružovej podobe v obchodoch House.