3 bláznivé hry, ktoré si zahráte s deťmi v záhradnom bazéne

Máte malé deti a radi by ste si s nimi zahrali nejaké pohybové hry, keď spolu budete tráviť chvíle pri bazéne. Najmä vo chvíli, keď sa ratolesti už začínajú nudiť, sa tieto hry dokonale hodia.

Zábava pri bazéne

Záhradné bazény sme si obľúbili všetci. Nejedná sa ale o miesto, kam svoje deti odložíme a iba ich sledujeme. Čas od času to chce vystúpiť zo svojej rodičovskej role a užiť si spoločne poriadnu porciu zábavy. Pre tieto hry nebudete potrebovať žiadne špeciálne vybavenie. Stačí dobrá nálada a to najobyčajnejšie, čo doma nájdete.

Na špinavú fuseklu

Kto by nepoznal rozprávku o smrdutej fusekli, ktorá putovala svetom. Čože? Áno, presne túto rozprávku si teraz môžete pri bazéne vymyslieť úplne podľa svojej vlastnej fantázie. Fusekle sa dostala až do vášho bazéna a koho sa dotkne, ten bude strašne smrdieť. Vytiahnite ponožku a ukážte, ako vám spadne z neba priamo na nos. Deti sa budú smiať a zažijú s vami hromadu zábavy. Opäť ponožku vyhoďte do vzduchu, ako že deti naháňate. Ponožka ale spadne opäť na vás. A budete smraďochom.

Zamilovaný skunk

Teraz sa premeníte na zamilovaného skunka, ktorého možno poznáte z krátkych rozprávok „Warner Bros“. Ten sa vždy zamiloval do mačky a ľúbezne k nej skákal. Deti sú mačky, vy ste skunk. Poskakujte smerom k nim a posielajte im zamilované pohľady a srdiečka. Keď sa ich dotknete, premieňajú sa na zamilovaného skunka zase ony.

Na objaviteľov fosílií

Kto by v detskom veku nemiloval dinosaurami! Teraz sa môžete na lovca kostier premeniť aj vy, spoločne s deťmi. Do bazéna nahádžte pár hračiek, ktoré máte. S dinosaurou tematikou samozrejme. Pomocou potápačských okuliarov, alebo len pomocou nôh, úžasné a skvostné fosílie zbierajte a vytiahnite ich na povrch zeme. To sú ale úlovky. Veľkolepé!

Hurá do vody! Akú bláznivú hru si zahráte ako prvú?